Jak szybko pozbyć się cellulitu?

endermologia warszawa

Czy wiesz, ze z powodu cellulitu kompleksy ma nawet 90% kobiet, które żyją w krajach w pełni cywilizowanych? Niestety, ta dysfunkcja ciała dotyczy przede wszystkim pań, mężczyźni borykają się z nią o wiele rzadziej. Nierówności i powstające na skórze wgłębienia przypominające pomarańczową skórkę, nie wyglądają zbyt estetycznie.

Należy jednak zaznaczyć, że cellulit nie jest tylko problemem kobiet, które posiadają nadmierne kilogramy. Z tego typu problemem walczą również te, które cieszą się idealną, szczupłą sylwetką. Na szczęście jest skuteczny sposób na to, by cellulitu się pozbyć, a już na pewno w znacznym stopniu go zredukować. Nie trzeba w tym celu decydować się na inwazyjne zabiegi chirurgiczne, bo skuteczne metody oferuje nam dzisiaj medycyna estetyczna. Jedną z technik, która pozwala cieszyć się jędrnym, idealnie elastycznym ciałem jest endermologia i właśnie o tym typie masażu piszemy poniżej. Jeśli chcesz pozbyć się szpetnych zmian na swoim ciele, już teraz zapisz się na masaż z wykorzystaniem endermologii.

Na czym polega zabieg?

Na początku trzeba zaznaczyć, że aby pozbyć się całkowicie cellulitu z ud, pośladków czy brzucha, należy wykonać całą serię zabiegów. Oczywiście efekty widoczne są już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym, ale pożądane rezultaty zauważyć można nieco później. Jeśli chcesz mieć pewność skuteczności takich masaży, wybierz renomowaną klinikę. Łatwo znajdziesz ją, wpisując hasło typu „endermologia warszawa”. Masz wtedy pewność udania się do obiektu, w którym ten zabieg realizowany jest w pełni profesjonalnie.

Sama endermologia to nic innego jak masaż z podciśnieniem. Pacjent zakłada na ciało specjalny kombinezon, a masaż nie jest wykonywany ręcznie, ale przy wykorzystaniu specjalnego sprzętu z głowicą, dzięki której zasysane są fałdy skórne. Daje to efekt spalania tkanki tłuszczowej oraz pobudzania procesów limfy. Skóra staje się gładka i idealnie jędrna. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i można go wykonywać nawet co kilka dni.

Be the first to comment on "Jak szybko pozbyć się cellulitu?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*