Najciekawsze szkolenia integracyjne

szkolenia integracyjne

Różnego rodzaju szkolenia oferuje swoim pracownikom już połowa firm prosperujących w naszym kraju. To niewątpliwie wartość dodana, która jest niezwykle doceniana przez zatrudnionych. Wydarzenia szkoleniowe dają nie tylko szansę zdobycia kolejnych kwalifikacji i rozwoju własnych kompetencji. Szkolenia integracyjne wpływają przede wszystkim pozytywnie na relacje w zespole, lepsze poznanie współpracowników, a później wykonywanie zawodowych obowiązków.

Firmy stawiają na różnego rodzaju integrację i takie wydarzenia organizowane są nawet kilka razy w roku. Jedne trwają kilka godzin, inne wiążą się z kilkudniowym wyjazdem. Pomysły na szkolenia integracyjne są naprawdę różne, niektóre mogą rzeczywiście zaskakiwać.

W podstawowej wersji integracje mają formę spotkań w restauracji czy obiekcie rozrywkowym. Firmy zapraszają pracowników do teatru, kina, na bankiety czy koncerty. Często też stawiają na spotkania sportowe – wyjście na trampoliny, na ściankę wspinaczkową, organizacja gry terenowej, wycieczka na paintball czy jazda quadami, to tylko niektóre z propozycji. Opcji jest wiele, wszystko zależy od możliwości finansowych firmy oraz preferencji indywidualnych wszystkich pracowników. Najczęściej decyzja o organizacji konkretnej atrakcji jest konsultowana z zespołem. Chodzi o to, żeby wszyscy byli zadowoleni z oferty. Dzisiaj typowa rozrywka łączona jest też bardzo często ze szkoleniami zawodowymi i na takie rozwiązanie stawiają coraz częściej właściciele firm, które chcą inwestować nie tylko w relacje zespołów, ale też ich kwalifikacje.

Be the first to comment on "Najciekawsze szkolenia integracyjne"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*