Na co zwracać uwagę kupując dom od dewelopera?

nowe domy pod warszawą

Deweloperzy oferują nam nieruchomości w stanie surowym, które są nowiutkie, ale za to wymagają wykończenia, by można było w nich zamieszkać. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej inwestorów. Wszystko dlatego, że takie domy są tańsze, nadal w dobrych lokalizacjach i można w nich stworzyć idealną oazę do codziennego życia, zgodnie z własnymi preferencjami. Pamiętajmy jednak, by podczas wyboru mieszkania na rynku deweloperskim wziąć pod uwagę co najmniej kilka ważnych czynników.

Dobrze wybierać nieruchomość, która została już wybudowana i można ją realnie obejrzeć. Chociaż dzisiaj inwestorzy są chronieni przepisami prawa budowlanego, to jednak nie zaleca się kupowania mieszkania, którego powstanie dopiero jest w planach. Nadal zdarzają się spore opóźnienia albo zmiany na etapie budowy, które nie zawsze odpowiadają kupującym.

Warto również analizować stan i tego jak są wykonane bliźniaki. Łomianki, Legionowo i każda inna okolica może pochwalić się wystarczającą liczbą rzeczoznawców, których można wynająć na prywatne zlecenie. Ci zweryfikują poprawność pod względem technicznym.

Należy brać pod uwagę co najmniej kilka ofert i porównać ile kosztują nowe domy pod warszawą, jak również inne lokalizacje na terenie Polski oferują aktualnie szereg inwestycji tego rodzaju. Zawsze lepiej jest podjąć współpracę z renomowaną firmą deweloperską, która posiada dobre opinie i wieloletnie doświadczenie.

Be the first to comment on "Na co zwracać uwagę kupując dom od dewelopera?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*